Doprava a platba

DOPRAVA:

 

 PPL_logo

 

 

1) PPL - kurýr

Objednávka za / cena:

do 1.000 Kč - 170 Kč

1.000 Kč - 3000 Kč - 200 Kč

3.000 Kč - 6.000 Kč - 250 Kč

6.000 Kč - 10.000 Kč - 300 Kč

Jedná se o ceník dopravného pro maloobchodní zákazníky, kdy je doprava námi dotována, jelikož se například u větších objednávek jedná i o několik kusů těžkých (cca 30 kg) zásilek. V případě zájmu o zpětný svoz je cena za dopravu sdělena individuálně.

Odesíláme kurýrem PPL s doručením následující pracovní den. O stavu objednávky budete informování e-mailem i SMS s možností uložení zásilky na ParcelShop.

 


 

hotove_logo

2) Osobní odběr

Cena:

zdarma

Osobní odběr je možný na adrese Přáslavice 40 (8 km od Olomouce). Nejedná se o provozovnu, proto je potřeba se před vyzvednutím objednávky domluvit na termínu převzetí, rádi Vám vyjdeme časově vstříc.

 

 ceska_posta_logo

 

 

3) Česká pošta - doporučené psaní do výšky 5 cm

Objednávka za / cena:

do 700 Kč - 60 Kč

Pro menší objednávky do hodnoty 700 Kč (např. pro přepravu žvýkaček, potah na zkoušku, atd.). V případě, že vaše zásilka nepůjde poslat doporučeným psaním, budeme Vás kontaktovat.

Nelze využít na půjčovnu (pouze např. potah, mašli,... na zkoušku) - pro půjčovnu lze využít pouze osobní odběr či PPL.


 

Zasilkovna_logo

4) Zásilkovna

Cena:

80 Kč

Objednávku si můžete osobně vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny - seznam zde. Pro vyzvednutí zásilky je potřeba znát kód, který dostanete SMS zprávou či e-mailem. Vyzvednout zboží může pomocí kódu i jiná osoba než osoba příjemce.

Nelze využít na půjčovnu - pro půjčovnu lze využít pouze osobní odběr či PPL. V případě malé objednávky z půjčovny do 5 kg (např. 15 potahů), když byste chtěli využít Zásilkovnu, nás kontaktujte

 

 

PLATBA:

 

1) Převodem

Cena:

zdarma

Platba bankovním převodem na náš účet. Po dokončení objednávky obdržíte e-mail s platebními údaji. Zboží bude odesláno až po přijetí platby na účet. Vždy je nutné zadat číslo objednávky jako variabilní symbol. 

2) Dobírka

Cena:

50 Kč

Platba při převzetí objednávky ve výdejních místech Zásilkovny či od kurýra PPL.

 


 

3) V hotovosti při převzetí zboží

Cena:

zdarma

Platba v hotovosti při převzetí zboží. Platba kartou není možná. Mějte, prosím, přesnou hotovost. 

Zpět do obchodu